Darkness

Forum Gildii Darkness

Ogłoszenie

05.11.2007 Do 11.11.2007 wszyscy mają mieć co najmniej 2000 punktów.

#16 08.11.2007 11:14:15

Efende

Demon

Punktów :   

Re: soniqq01 vs. Efende

obcy666 i rambopl maja naj blizej do niego, ale niestety sie nie udzielaja zbytnio a szkoda bo z ich punktacji wynika ze sa dosc rozwinieci i by mozna cos podzialas. no ale cuz peszek.

Offline

 

#17 08.11.2007 22:16:47

Slick

Demon

Punktów :   

Re: soniqq01 vs. Efende

Chcialem do nich napisac ale mam jakies problemy - nie widze ikony PW -
proponuje poszukac z czlonkow gildii tych najblizszych i napisac do nich na PW a agresorowi przekazac ostrzegajaca wiadomosc - moze to poprawi sytuacje przed odwetem ze strony bliskich sojusznikow a tak na marginesie - to przeciez psilon to moze zaproponowalbys mu sojusz - dla ciebie dobre rozwiazanie bo masz w poblizu silne wsparcie - chyba ze okaze sie zdrajca rasy psilonskiej wiec wtedy tylko zaglada

Offline

 

#18 09.11.2007 08:37:28

Aniol_Ciemnosci

Demon

Punktów :   

Re: soniqq01 vs. Efende

no nei wiem czy ten sojusz z nim to dobry pomysl bo jesli jedzie swoich wspolpobratymcow to podejrzewam ze jak w gildie wstapi to moze wywinac niezly bajzel a po co nam sabotazysta w gildii no nic ja sie zbroje zeby miec tronke wojska na weekend wybieram sie na wypad do polski wiec moge byc troszke mniej aktywny w grze ale jak wroce i jesli sie nic nie poprawi z tym kolesiem to moge zaoferowac wsparcie militarne na dzien dzisiejszy posiadam 40 troperow + 20 w budowie, 30 Mutonow + 20 w budowie i 50 mutaborgow + 10 w budowie wiec jesli po moim powrocie sytuacja w moim rejonie bedzie klarowna jestem wstanie wpasc na kawe do niego  )

Offline

 

#19 10.11.2007 11:46:34

Efende

Demon

Punktów :   

Re: soniqq01 vs. Efende

ok, dzieki dzieki, ale jak narazie jest spokój i mam nadzieje ze tak zostanie i niebede musial kozystac z twojej pomocy;)

Offline

 

#20 12.11.2007 08:13:28

Aniol_Ciemnosci

Demon

Punktów :   

Re: soniqq01 vs. Efende

0w razie czego wal jak w dym i cos ci podesle wtedy a moze nawet i mojego anihilatorajezeli nie bedzie na spacerku

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.empiresun.pun.pl www.sony-ericsson24.pun.pl www.1gbteam.pun.pl www.potterharryfan.pun.pl www.sherwood-dungeon.pun.pl