Darkness

Forum Gildii Darkness

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie

05.11.2007 Do 11.11.2007 wszyscy mają mieć co najmniej 2000 punktów.

#1 06.11.2007 12:15:56

kenzo219

Demon

Punktów :   

propozycja

albo dostane dostemp do wwiekszego stopnia forum albo nie bede tu siedzial jestem w czolowce rankingu i chyba zasluguje na  troche zaufania .. widze ze zrobiliscie na tym forum nowy pozadek .
Inni ludzie maja cos do powiedzenia niz  na wewnetrznym forum .
mowilem juz zeby stare forum zostawic a nowe to zeby bylo do ustalania waznych informacj .. a nie przenosic wszystkich z zewnetrznego forum

Offline

 

#2 06.11.2007 15:29:32

maziasty

WebMaster

Punktów :   

Re: propozycja

po pierwsze wewnętrzne forum jest do dupy. po drugie jeżeli jesteś honorowym zawodnikiem to na pewno poczekasz. nikt nie powiedział, że ci nie ufamy, ale wszystkich powinniśmy traktować równo. moim zdaniem wszystko jest w porządku.

Offline

 

#3 06.11.2007 15:53:04

Dajmoon

Demon

Punktów :   

Re: propozycja

Czy zauważyłeś aby "wyżsi" od Ciebie upominali się o jakikolwiek dostęp do forum? Uważasz że skoro jesteś wysoko to jesteś lepszy? Zauważyłeś żebym ja sie wywyższał, ponieważ jestem na pierwszym miejscu w gildii?  I może myślisz że będę płakał jeśli odejdziesz?

Twoja wypowiedź nie ma w sobie ani krzty kultury, czy wychowania, a wręcz zabrzmiało to tak, jakbyś próbował kogoś wystraszyć. Nie potrafisz zrozumieć tego że tu każdy robi co tylko może i wszystko sie porządkuje, a na to potrzeba czasu? Że wszystkim zależy na rozwoju, a nie specjalnie omijają Ciebie bo mają taki kaprys?

Jeśli Ciebie uraziłem, wybacz.

Resztę pozostawiam twoim własnym przemyśleniom.
Pozdrawiam.

Offline

 

#4 06.11.2007 19:47:24

Slick

Demon

Punktów :   

Re: propozycja

Ja chcialem ostrzej, ale w chwili obecnej opowiem sie za Dajmoonem

Offline

 

#5 06.11.2007 20:47:46

kenzo219

Demon

Punktów :   

Re: propozycja

sory sory ale to ja pomagalem przy tworzeniu sojuszu , nie chce nic wielkiego tylko dostemp  do forum  , zalozyliscie sobie forum i swoje rzady wprowadzacie  wielka mi rada to byl moj pomysl !!! ale wy nawet tego nie pamietacie na poczatku pisaliscie ze to glupi pomysl . nie mowie ze jestem lepszy czy cos ale wczesniej poswiecalem wiecej czasu dla sojuszu niz ktorys z was nie macie prawa mi gadac ze ja jestem szpiegiem czy cos bo ja bylem 2 osoba w tym sojuszu i do hu... po co mialbym komus szpiegowac chcem dobra sojuszu z radoscia patrze jak przybywa ludzi a wy mnie traktujecie jak intruza ktory przychodzi nie wiadom z kad ........

Offline

 

#6 06.11.2007 20:49:12

maziasty

WebMaster

Punktów :   

Re: propozycja

ale do kogo ty pijesz? masz problem? to idź z nim do naszego "lidera" :@

Offline

 

#7 06.11.2007 20:53:24

kenzo219

Demon

Punktów :   

Re: propozycja

rozumiem twoje podewjscie wiem ze sie staracie ale niczym sobie nie sasluzylem na takie traktowanie ,ja jestem bez kultury a wy jak mnie potraktowaliscie  moj blad ze nie chcialem na tym forum sie udzielac dobra ..
nie chce miec w was wrogow przeciwnie karzdy z was jest dla mnie kims szanuje wszystkich sojusznikow i nie chcialem nikogo urazic poprostu sie zdenerwowalem  chcialem byc .naprawde zal mi ze juz nie mam nic do powiedzenia ale trudno .. sory za przecinki

Offline

 

#8 06.11.2007 21:47:31

Dajmoon

Demon

Punktów :   

Re: propozycja

Zastanawiam się skąd wiesz ile kto robił dla gildii, kto ile poświęcał czasu.
Zastanawiam się czy wiesz ile ludzi zrobiło coś dla gildii w ogóle nie pisząc o tym na forum.
Zastanawiam się czy wiesz że to co pisze nie ma zamiaru Cię obrażać tylko zmusić do myślenia i że ja również Ciebie szanuje.

To wszystko, proszę o zamknięcie tematu.

Offline

 

#9 07.11.2007 15:33:25

maziasty

WebMaster

Punktów :   

Re: propozycja

także uważam temat za zamknięty

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.craftujemy.pun.pl www.clanmsg.pun.pl www.zdolni-pisarze.pun.pl www.lp-gfans.pun.pl www.yabssorborn.pun.pl