Darkness

Forum Gildii Darkness

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie

05.11.2007 Do 11.11.2007 wszyscy mają mieć co najmniej 2000 punktów.

#1 03.11.2007 12:50:15

artiem

Demon

Punktów :   

Bunt

Prawdę mówiąc to nie dziwie się, że gracze się buntują. Też by mnie to wkurzało gdyby ktoś mnie traktował jako problem mimo, że chcę pomóc gildii. Najlepszym rozwiązaniem jest aby były jasne krytera dostępności, proponuję by wszyscy mieli III poziom, po tygodniu członkowstwa przechodzili do II i po kolejnym tygodniu do I. Zerowy zostawilibyśmy dla siebie i dowódców wojsk.

Offline

 

#2 03.11.2007 12:58:27

NikeVee

Lider Gildii

Punktów :   

Re: Bunt

Akceptuje.

Offline

 

#3 03.11.2007 13:47:14

maziasty

WebMaster

Punktów :   

Re: Bunt

myślę, że lepiej byłoby zwiększyć pułapy czasowe. no ewentualnie III -> II może być tydzień, ale pod warunkiem, że  jest aktywny w grze i napisał chociaż kilka postów mogących świadczyć o jego większej przydatności dla Gildii.

do I stopnia dostawaliby się gracze wybitnie uzdolnieni z wysokim miejscem w rankingu i w Gildii, wypowiadającyh się mądrze i rzeczowo. prawdę mówiąc I Stopień jest swego rodzaju "Rządem".

Co do przypisywania: nie wiem jak wy, ale ja proponuję przydzielić wszystkich użytkowników mających conajmniej jeden post na forum lub conajmniej 50 miejsce w gildii pod względem pinktów i dać im Stopień I.

Offline

 

#4 03.11.2007 14:12:35

artiem

Demon

Punktów :   

Re: Bunt

taka segregacja nie ma sensu, bo wystarczy napisac cokolwiek by byc wyzej - nadal uwazam ze staz i pozycja w rankingu sa istotne

Offline

 

#5 03.11.2007 14:18:09

maziasty

WebMaster

Punktów :   

Re: Bunt

tat, tak, o stażu też myślałem. i nie wystarczy "czegoś" napisać. tzreba pisać tak, żeby dać dowód swojej wartości na wyższym stopniu.

Offline

 

#6 03.11.2007 14:28:39

artiem

Demon

Punktów :   

Re: Bunt

prawde mowiac, nie pamieam wszystkich którzy cos pisali - ze stopniem w gruncie rzeczy nie wiaze sie nic szczegolnego, tylko ustalenia i dyskusje rady powinny byc tajne, ale jesli uwazasz ze staz jest za krotki to mozna zrobic III->II po tygodniu, a II->I po nastepnych dwoch tygodniach, oczywiscie jak ktos bedzie sie inteligentnie wypowiadal to mozemy glosowac za przyspieszeniem awansu

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.acemu.pun.pl www.ninjaway.pun.pl www.pokemontime.pun.pl www.forsakenangels.pun.pl www.naszinowlodz.pun.pl