Darkness

Forum Gildii Darkness

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie

05.11.2007 Do 11.11.2007 wszyscy mają mieć co najmniej 2000 punktów.

#1 02.11.2007 19:40:15

maziasty

WebMaster

Punktów :   

Nowy podział

Panowie, witam w elitarnej grupie Gildii Darkness. Póki co dodałem do niej tylko aktualnych członkół Rady Rządzącej. Mam nadzieję, że znacie wszelkie zasady panujące od teraz. Stopień 0 jest najwyższym stopniem i należy do niego wąska grupa graczy. Na III Stopniu znajdą się wszyscy nowi gracze oraz ci, którzy nie napisali conajmniej jednego, dwóch postów.

Jeżeli macie jakieś pytania to piszcie.

Proszę też o zbytnie nie ujawnianie się z tym o czym będziemy tutaj rozmawiać. W ogóle zanim rozpoczniemy dyskusję na niższych stopniach, przymyślmy tutaj, czy aby na pewno nie zostanie to wykorzystane przez ewentualnego szpiega (w końcu po to powstał ten podział ).

Offline

 

#2 02.11.2007 21:56:01

artiem

Demon

Punktów :   

Re: Nowy podział

fajny pomysl, na początku wprowadzi lekkie zamieszanie, ale jak się przyjmie to będzie dobrze służyć

Offline

 

#3 02.11.2007 22:06:15

NikeVee

Lider Gildii

Punktów :   

Re: Nowy podział

Witam.
Mi się ten pomysł także bardzo podoba. Dobrze że o takich żeczach myślimy, żeby zabezpieczyć nasze forum przed szpiegami lub innymi wrogami.

Offline

 

#4 02.11.2007 22:11:10

artiem

Demon

Punktów :   

Re: Nowy podział

Prawdę mówiąc to tylko ta część forum jest bezpieczna - szpieg będzie raczej dobrym i przydatnym graczem dlatego będzie wiedział o wszystkim co wyjdzie poza Rade.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.falloutboy.pun.pl www.ninjaway.pun.pl www.forsakenangels.pun.pl www.pokemontime.pun.pl www.naszinowlodz.pun.pl