Darkness

Forum Gildii Darkness

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie

05.11.2007 Do 11.11.2007 wszyscy mają mieć co najmniej 2000 punktów.

#1 02.11.2007 20:15:06

maziasty

WebMaster

Punktów :   

Nowy ład na forum

Przepraszam, za chwilowy bałagan. Postarałem się uporządkować forum Gildii w taki sposób, aby wszelkie niezbędne informacje mogły być błyskawicznie odnalezione. Poza tym zmieniła się struktura forów i regulacja ich dostępu.

Po pierwsze forum zostało podzielone na 5 działów (jednocześnie na 5 grup):
- Dla wszystkich

Czytać mogą je wszyscy zarejestrowani użytkownicy (za wyjątkiem działu "Ogłoszenia", który dostępny jest tylko dla członków Gildii). Zawiera on regulamin, dział rekrutacyjny oraz wcześniej wspomniane ogłoszenia.

- Stopień III

Należą do niej wszyscy członkowie Gildii niezależnie od ich długości stażu. Będzie to pierwszy poziom zaawansowania jaki będą musieli przejść wszyscy członkowie Gildii. Będzie to najliczniejsza grupa, ze względu na przyjmowanie do niej nowych graczy. Praktycznie nie ma ona żadnych możliwości wpływania na zawierane decyzje.

- Stopień II

---

- Stopień I

Grupa do której należą gracze mający znacznie większe zaufanie niż Stopień II i III. Jest tutaj omawiana większość spraw politycznych Gildii.

- Stopień 0

Należy do niej tylko i wyłącznie Rada Rządząca. Podejmowane są na ym poziomie wszystkie ostateczne decyzje oraz nominacje i degradacje graczy.

Stopnie (0 - najwyższy) mogą czytać i pisać na stopniach niższych od siebie. Dołączyłem do grup pewne osoby, które dały wystarczające dowody na swoją lojalność i możliwość zaufania. Gratuluję wszystkim wybranym!

Offline

 

#2 02.11.2007 23:54:54

Zaphood

Demon

Punktów :   

Re: Nowy ład na forum

Ok, tylko mozesz jeszcze napisac na jakiej podstawie przydzielasz - czy jest to aktywnosc na forum czy w grze?

Offline

 

#3 03.11.2007 08:09:18

AcidBurn

Demon

Punktów :   

Re: Nowy ład na forum

nom bo się robi sranczo panczo

nie wiem na jakiej podstawie nie mam praw do Cboxa i do I stopnia więc powiem tak jak to się nie zmieni stracicie lojalnego sojusznika tyle odemnie. czekam na jakieś info.

Ostatnio edytowany przez AcidBurn (03.11.2007 08:16:06)

Offline

 

#4 03.11.2007 10:34:31

maziasty

WebMaster

Punktów :   

Re: Nowy ład na forum

To jest dopiero wstępny przydział i w najbliższym czasie najprawdopodobniej większość wróci do Stopnia II i I. Bez obaw. ChatBox jest tylko dla Rady do ustalania wszelkich spraw (szybciej niż pisanie postół na forum).

Offline

 

#5 03.11.2007 12:09:00

boiledegg

Demon

Punktów :   

Re: Nowy ład na forum

Jestescie jak Jaroslaw Kaczynski. Podzieliliscie nas na grupy, bez wiekszych kryteriow, tak po prostu, bo oni sa tam gdzie ZOMO. Jesli w najblizszym czasie to sie nie zmieni, na czlonkow i nie czlonkow to ja wysiadam. Bo mialo byc demokratycznie, i albo sie jest członkiem albo sie członkiem nie jest. Oczywiscie Rada moze miec wlasna czesc, byleby pisala raporty nt. tego co ustaliła, argumentujac dlaczego oczywiscie

Ostatnio edytowany przez boiledegg (03.11.2007 12:13:11)

Offline

 

#6 03.11.2007 13:34:21

Wojtimen

Demon

Punktów :   

Re: Nowy ład na forum

mi takze wydaje sie to niezbyt fair. rozumiem gdyby dzielic czlonkow ze wzgledu na staz w gildi, polozenie geograficzne albo jakies inne sensowne kryterium. narazie zostalismy podzieleni bez zadnego kryterium, mam nadzieje ze to sie zmieni (nie pisze w niedlugim czasie, bo wiem, ze kazdy ma jakies zajecia i nie poswieca calego dnia na gre i organizacje gildi)

Ostatnio edytowany przez Wojtimen (03.11.2007 13:35:07)


Niemożliwe to tylko wielkie słowo rzucone na wiatr przez maluczkich, którzy godzą się z naturalną koleją rzeczy, zamiast wykrzesać siły, by ją zmienić. Niemożliwe to nie fakt. To jedynie opinia. Niemożliwe to nie deklaracja. To wyzwanie. Niemożliwe to potencjał możliwości. Niemożliwe jest chwilowe...

"Impossible is Nothing"

Offline

 

#7 03.11.2007 13:41:25

maziasty

WebMaster

Punktów :   

Re: Nowy ład na forum

Wojtimen napisał:

narazie zostalismy podzieleni bez zadnego kryterium,

DOKŁADNIE! NA RAZIE trudno, żeby od razu posegregować wszystkich 50 graczy jak mówiłem wyżej, sytuacja niedługo się zmieni. jeżeli będzie to dla was bardziej wygodne to wszystkich zdegradujemy do III, żeby wszyscy byli równi POWOLI

Offline

 

#8 03.11.2007 16:24:48

Wojtimen

Demon

Punktów :   

Re: Nowy ład na forum

spoko, napisalem przeciez, ze rozumiem balagan, ktory na razie panuje.


Niemożliwe to tylko wielkie słowo rzucone na wiatr przez maluczkich, którzy godzą się z naturalną koleją rzeczy, zamiast wykrzesać siły, by ją zmienić. Niemożliwe to nie fakt. To jedynie opinia. Niemożliwe to nie deklaracja. To wyzwanie. Niemożliwe to potencjał możliwości. Niemożliwe jest chwilowe...

"Impossible is Nothing"

Offline

 

#9 03.11.2007 16:27:27

artiem

Demon

Punktów :   

Re: Nowy ład na forum

staramy sie to wszystko opanowac, poki co jednym z najwiekszych problemow jest to, ze wciaz wielu z graczy nie jest zarejestrowanych na forum i ze nie znamy polozenia sporej liczby graczy

Offline

 

#10 03.11.2007 19:06:10

Wojtimen

Demon

Punktów :   

Re: Nowy ład na forum

zgadzam sie. to jest spory problem, bo uniemozliwia skoordynowanie jakichkolwiek dzialan


Niemożliwe to tylko wielkie słowo rzucone na wiatr przez maluczkich, którzy godzą się z naturalną koleją rzeczy, zamiast wykrzesać siły, by ją zmienić. Niemożliwe to nie fakt. To jedynie opinia. Niemożliwe to nie deklaracja. To wyzwanie. Niemożliwe to potencjał możliwości. Niemożliwe jest chwilowe...

"Impossible is Nothing"

Offline

 

#11 06.11.2007 12:11:42

kenzo219

Demon

Punktów :   

Re: Nowy ład na forum

a ja na ktorym stopniu jestem??

Offline

 

#12 06.11.2007 15:30:22

maziasty

WebMaster

Punktów :   

Re: Nowy ład na forum

zawsze możesz sprawdzić na liście użytkowników

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.forsakenangels.pun.pl www.acemu.pun.pl www.naszinowlodz.pun.pl www.pokemontime.pun.pl www.falloutboy.pun.pl