Darkness

Forum Gildii Darkness

Ogłoszenie

05.11.2007 Do 11.11.2007 wszyscy mają mieć co najmniej 2000 punktów.

#1 08.11.2007 17:42:49

boiledegg

Demon

Punktów :   

ja vs Goauld1

Raport juz mi przepadl w archiwum ale nie to jest wazne. Pojechalem go nad ranem pare razy bo mial duzo Delirium

Pan Gouald1 wyglada na jakiegos cudotworce +910

http://tinypic.pl/t1/out.php/i61527_Goauld1910.JPG

no i ciekawa propozycja, niestety Emmentaler rekrutuje tylko szpiegow

http://tinypic.pl/t1/out.php/i61530_qwa.JPG

No i jeszcze msg :>

Atak ??
czw, 08 listopad 2007 10:18
Goauld1
Tym atakiem na mnie popelniles ogromna gafe
Wlasnie cofnales sie w rozwoju o kilka tygodni
Mozesz odkupic swoje grzechy kwota 30K delirium
Do tego czasu masz codzienne wizyty z mojej strony.
Pozdrawiam
PS. Jesli jakis kolega z twojego klanu tez Ci pomoze wtedy wszyscy w okolicy od was bedziecie mieli jechane.
Pozdrawiam
Thief - do wynajecia

PS. Lepiej ze mna wspolpracowac niz mic wroga.
====

Prosze o nie reagowanie w ramach wspolnoty, postaram sie powalczyc z dupkiem sam. Jesli sobie nie poradze bede prosil o wasza pomoc

Offline

 

#2 08.11.2007 18:22:14

Zneth

Demon

Punktów :   

Re: ja vs Goauld1

A ja bym tak dupka pojechał z 6 * (liczba członków) razy dziennie żeby sie cofnął o jakieś pare lat do tyłu

za kogo on sie kuźwa uważa?

a muchomorek by sie pewnie zastanowił gdyby po tamtym tak poważnie pojechać

jak nie... to też sie troche cofnie

kretyńskie burżuje..

-----

dobra uspokoilem się i zrobiłem mały rekonesans

koleś jest z gildii Thief (dwóch członków z czego jeden to jakiś tani uczeń) i posiada rozwinietego na 6000 pkt transfalowca

to by tłumaczyło groźby w stylu kradzież surowców i paraliż cyvilli

z tego co wiem to do wykonywania swych działań tranfalowcy potrzebują ogromnej ilości delirium co znów tłumaczy tą dużą jego liczbę w jego bazie o której wspomniał boilledegg

jego dynamiczny rozwój można tłumaczyć właśnie tym że expi sobie nad-istotę lub ma jakieś zewnętrzne wsparcie

pytanie: jak zniszczyć takiego transfalowca?

farmić go z wszelkiego delirium?

------

a swoją drogą to koleś podpada mi jako multikonto muchomorka

ciekawe co ci dwaj robia razem

obadam styl wypowiedzi muchomorka na forum

Ostatnio edytowany przez Zneth (08.11.2007 18:52:34)

Offline

 

#3 08.11.2007 20:17:29

Zaphood

Demon

Punktów :   

Re: ja vs Goauld1

boiledegg jak chcesz go sam jechac to wybuduj zebezpieczenie surowcow, jego budowa jest bardzo tania w porownaniu do skutecznosci i kosztow budowy fenomenu dla niego

Offline

 

#4 08.11.2007 20:33:22

boiledegg

Demon

Punktów :   

Re: ja vs Goauld1

Ano tak chyba zrobie, koszty rzeczywiscie niewielkie. Do rozwiazania pozostaje kwestia 'zewnetrznego wsparcia' bo Gouald wybil sie na top50 ledwie wczoraj Taki pewny siebie jest hm nie moge sie doczekac az znowu bede mogl go zjechac :d

Offline

 

#5 09.11.2007 00:42:49

Zneth

Demon

Punktów :   

Re: ja vs Goauld1

ja pracuje właśnie nad armią oraz psilonem armia będzie gotowa już jutro ale psilon troche zajmie.

Offline

 

#6 09.11.2007 08:30:38

Aniol_Ciemnosci

Demon

Punktów :   

Re: ja vs Goauld1

oj szkoda ze ja w Afryce w dwie minutki bym go zniszczyl i wyfarmil z delirki ))
Ale jesli po wekendzie chlopak nie ustapi to chyba podesle komus czesc mojego woja i moze wpadne do kolesia na kawe i ciasteczka a bez armi chlopaczek chyba nie bedzie lazl 24h do mnie a zanim dojdzie to ja sie zdaze naszykowac zreszta u mnei nie ma co rabowac bo zuzywam na biezaca ehhehe a do konca niedzeli byc moze uda mi sie  uruchomic skorpiony wiec mozliwosci transportowe beda ...

Ostatnio edytowany przez Aniol_Ciemnosci (09.11.2007 08:43:03)

Offline

 

#7 09.11.2007 20:44:09

Slick

Demon

Punktów :   

Re: ja vs Goauld1

jechac go ze wszystkiego co ma, w razie nalotu wysylac armie gdzies na peryferie wraz z zasobami, rownoczesnie rozwijac sie na wlot muchomorka - a co do typka to trzeba zaczac dzialac tyle ze do tego ppotrzebny jest osobny temat i uwazac na to co sie mowi w chwili obecnej

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.acemu.pun.pl www.ninjaway.pun.pl www.falloutboy.pun.pl www.naszinowlodz.pun.pl www.pokemontime.pun.pl